Wielu naszych Klientów zastanawia się jakie cechy mogą wyróżnić ich biznes spośród setek innych firm. Nie da się ukryć, że jest to przede wszystkim jakość oferowanych usług. Istnieje jednak kilka pozornie niezauważalnych kwestii związanych z wizerunkiem, w których angaż może znacząco zwiększyć sukces danej firmy na wybranym rynku. Jedną z ważniejszych jest adres pod którym rejestrujemy działalność. Jakie zalety kryje w sobie dobrze dobrany adres firmowy i jak możemy to wykorzystać? Poznajcie

12 powodów dla których warto zmienić adres swojej firmy na: Wiejska 12, Warszawa:

 1. Prestiżowy adres firmy w samym sercu stolicy.

Naszym Klientom oferujemy prestiżowy adres w samym sercu Polski – Warszawie, bądź w stolicy Wielkiej Brytanii, Londynie – finansowym centrum świata. Nie da się ukryć, że są to miejsca na swój sposób wyjątkowe. Dostępność do najbardziej prestiżowych miejsc stolicy Polski czy Wielkiej Brytanii nie jest związana z koniecznością wynajmu bądź zakupu nieruchomości. Już teraz każdy Klient może zarejestrować swoją firmę bez konieczności wynajmu lokalu biurowego.

Prowadź firmę w dowolnym zakątku Polski czy nawet świata – ciesz się prestiżowym adresem niezależnie od miejsca zamieszkania.

 1. Twoja firma w sąsiedztwie Sejmu RP oraz Kancelarii samego Prezydenta RP.

Wiejska 12 Warszawa to adres, którego nie sposób pomylić z żadnym innym – zlokalizowany w sąsiedztwie Kancelarii Prezydenta RP oraz Sejmu RP bez wątpienia podniesie prestiż każdej firmy. Na ulicy Wiejskiej – jednej z ulic warszawskiego Śródmieścia – znajdziemy również Kancelarię Senatu, siedzibę Państwowej Komisji Wyborczej, a także wydawnictwo Czytelnik z legendarną kawiarnią literacką.

 1. Doskonała lokalizacja bez zbędnych kosztów.

Prestiżowa lokalizacja, położona w samym sercu stolicy – miejsce dedykowane wszystkim przedsiębiorcom – dostępna jest obecnie dla każdego, również dla firm zagranicznych. Na uwagę zasługuje niezwykle atrakcyjna cena wynajmu biura.

Prestiżowy adres firmowy jest na wyciągnięcie Twoich rąk – bez zbędnych kosztów i formalności.

 1. Ochrona własności i zabezpieczenie majątku.

Oferujemy rozwiązania umożliwiające zabezpieczenie majątku (firmy, nieruchomości, inne dobra wartościowe) między innymi poprzez przeniesienie własności do spółek zagranicznych. Tworzymy odpowiednie struktury, które skutecznie chronią własność naszych Klientów i zapewniają im pełną anonimowość.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich i prowadzonego przez Ciebie biznesu. Zabezpiecz swój majątek zanim będzie to konieczne.

 1. #privacyfirstmaksymalne bezpieczeństwo prywatnych danych.

Oferowana przez nas usługa sprawia, iż prywatny adres naszych Klientów nie jest dostępny na forum ogólnym, w tym w Internecie czy rejestrach przedsiębiorców. Siedziba firmy zlokalizowana będzie pod jednym z naszych prestiżowych adresów w Polsce, Wielkiej Brytanii bądź Estonii.

Usługa #privacyfirst zagwarantuje Ci prywatność i „zasłoni” Ciebie i Twój biznes przed wścibskimi spojrzeniami firm reklamowych, ubezpieczeniowych i niepowołanych osób.

 1. Dostęp do korespondencji z każdego miejsca na Ziemi.

Niezależnie od miejsca zamieszkania, urlopu czy podróży służbowej…

Nasi specjaliści z największą przyjemnością dostarczą Klientowi jego korespondencję w krótkim czasie za pośrednictwem skrzynki e-mail.

Dzięki nam nie będziesz zmuszony codzienne pojawiać się pod drzwiami swojego biura celem odbioru kolejnych listów i urzędowych pism. Zaoszczędzisz nie tylko cenny czas, ale również pieniądze związane z podróżami.

 1. Polska, Wielka Brytania, Estonia – rejestracja firmy od A do Z w wybranym kraju.

Naszym Klientom oferujemy pomoc w rejestracji firmy zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii czy Estonii z uwzględnieniem wszystkich kluczowych kwestii, w tym prawnych oraz księgowych.

Trudne, żmudne i czasochłonne procedury rejestracyjne nie mają przed nami żadnych tajemnic. Mamy w tej kwestii wieloletnie doświadczenie.

 1. Na Wiejskiej spotkanie z Klientem to zawsze spotkanie na szczycie.

Naszym Klientom udostępniamy profesjonalną, nowoczesną, niezwykle stylową salę konferencyjną. Idealną w przypadku rozmów rekrutacyjnych, szkoleń pracowniczych, spotkań zarządu, ważnych prezentacji czy spotkań z kluczowymi kontrahentami.

Odpowiednio zaopatrzona sprawdzi się w każdej sytuacji – godnie zaprezentuje nie tylko Waszą osobę, ale również biznes.

 1. Niższe koszty prowadzenia biznesu.

Oferujemy najkorzystniejsze dla przedsiębiorcy rozwiązania biznesowe – nastawione na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Pomagamy obniżyć koszty związane z prowadzoną działalnością, w tym opłaty dotyczące szeroko pojętej księgowości, kwestii podatkowych czy też składek (np. ZUS).

 1. Międzynarodowy design.

Kompleksowe usługi dedykowane zarówno polskim jak i zagranicznym firmom – idealne w przypadku kreacji międzynarodowego, prestiżowego wizerunku. Indywidualnie dopasowana struktura podatkowa, odpowiedni adres i siedziba w kilku europejskich krajach zagwarantuje Twojej firmie przychylne spojrzenia najważniejszych Kontrahentów, a Tobie spokój i możliwość skoncentrowania się na biznesie.

 1. Kompleksowa pomoc prawna i księgowa.

Pomoc zarówno przy rejestracji firmy/spółki, jak i w zakresie szeroko pojętego prawa, księgowości, obsługi korespondencji czy kwestiach bezpośrednio biurowych np. wynajmie nowoczesnych sal konferencyjnych.

Możemy śmiało stwierdzić, że w zakresie pomocy prawnej i księgowej nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Współpracujemy z najlepszymi w tym zakresie specjalistami.

 1. Zawsze trzy kroki przed konkurencją.

Międzynarodowa firma z wyjątkowo prestiżowym adresem – nasze usługi spełniają wszystkie wymogi Urzędu Skarbowego, a co za tym idzie są w pełni bezpieczne. Umożliwiamy wykup wirtualnego adresu w najlepszej możliwej lokalizacji w Polsce, Wielkiej Brytanii czy Estonii, niezależnie od miejsca zamieszkania. Wykup usługi jest równoznaczny z umieszczeniem nazwy spółki przed wejściem do biura.